.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Tenisový turnaj čtyřher

V sobotu 18. 8. 2012 se uskutečnil již čtvrtý tenisový turnaj čtyřher žen a mužů pořádaný T. J. Sokol Libňatov. Někdo bere událost jako společenskou akci, jiný chce především zvítězit. Ať už byly cíle každého přihlášeného jakékoliv, nutno říct, že účast byla vyšší než v ročníku předchozím. Přihlásilo se 10 žen a 18 mužů, kteří si kromě sportovního vyžití užili i krásné slunné počasí.

Po zkušenosti z minulého ročníku, kdy se finálové zápasy dohrávaly již téměř za tmy, bylo náhodné rozlosování dvojic provedeno již den před samotným turnajem. Ušetřil se tak čas, kterého není nikdy dost a turnaj mohl začít ihned s příchodem prvních tenistů. Systém turnaje byl takový, že ženy odehrály své vzájemné zápasy ve skupině a muži byli rozděleni do dvou skupin a do finálových bojů postoupily dva nejlepší páry ze skupiny.

Jak se ukázalo po několika prvních zápasech, od minulého roku došlo buď ke zkvalitnění hry všech tenistů, nebo los určil tak vyrovnané dvojice nebo možná obojí. Jisté je, že zápasy byly velice vyrovnané a tím i časově náročné. Nedalo se tak dělat nic jiného, než zkrátit utkání hraná původně na dva sety do tří gamů (s případným tie-breakem) na set jeden. I tak byl poslední zápas dohrán až po osmé hodině, kdy se už začalo smrákat.

A jaké byly konečné výsledky v soutěži žen? O prvním místu nebylo do posledního zápasu rozhodnuto a nakonec celkové pořadí určil rozdíl v počtu vyhraných a prohraných gamů. Vítězkami se staly Jitka Teichmanová s Věrkou Kadaníkovou, následovány ©árkou Teichmanovou s Ivou Pichovou a Petrou Endlichovou s Lenkou Teichmanovou.

Do semifinále z mužských skupin postoupili Ivoš Teichman st. s Jirkou Řezníčkem, kteří se ve vyřazovací části neúspěšně utkali s Martinem Pichem a Pavlem Antošem. Druhými semifinalisty byli Tomáš Endlich s Janem Pichem proti Frantovi Chobotskému s Tomášem Pichem; vítězi v tomto zápase se stali prvně jmenovaní. Ihned po odehrání semifinálových klání započalo finále. Po vyrovnaném boji s mnoha zajímavými výměnami mohli vítězně zvednout ruce nad hlavu T. Endlich a J. Pich, druzí tak skončili M. Pich s P. Antošem. V utkání o třetí místo byla úspěšnější dvojice F. Chobotský s T. Pichem, která porazila baviče turnaje I. Teichmana s Jirkou Řezníčkem.

Završením pěkného tenisového dne bylo vyhlášení vítězů. Společná zábava pokračovala za doprovodu hudby, o kterou se staral Michal Souček. Kvalitní občerstvení po celý den a do pozdní noci zajišťovala Milena Gabrielová. Poděkování patří všem zúčastněným? tenistům za předvedené výkony i divákům, kteří přišli podpořit snahu hráčů.

Dík patří všem i za pochopení nutnosti úpravy délky zápasů během turnaje, protože den má sice 24 hodin, ale jenom po určitou část z něj není tma.

Tenisu nazdar!Zpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 28.5.2022 od 17:00 hod
Zahrádkářské posezení
u altánu na dolejším konci
o občerstvení je postaráno
pořádá ČZS v Libňatově
plakát zde >>>

sobota 11.6.2022 od 8:30 hod
Jarní turnaj ve stolním tenise
pro obyvatele Libňatova
a účastníky čtvrtečních treninků
Kulturní dům
T.J. Sokol Libňatov
plakát zde>>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Den matek a rodiny

náhledové foto
Den Země v Libňatově

náhledové foto
Rekostrukce komunikací

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.