.
Úvod |  Historie |  Zajímavosti |  Sportoviště |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Noviny |  Návštěvní kniha
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Poskytování informací
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Veřejné zakázky
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2017

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

Sezóna stolních tenistů 2012/2013 započala na konci října a trvala do poloviny dubna. Tradiční tréninkové čtvrtky probíhají na sále kulturního domu v Libňatově od šesté hodiny večerní, končí se většinou před desátou hodinou, takže i ti co musí brzy ráno vstávat, se dostanou relativně brzo do postele. Záleží na každém, jestli potřebuje své výkony rozebrat trochu detailněji u zrzavého „iontového“ nápoje.

Na tréninky s větší či menší pravidelností docházelo okolo 20 hráčů. Nutno říci, že se trochu obměnilo složení, neboť někteří dlouholetí účastníci v letošní sezóně bohužel zaznamenali mnoho neomluvených absencí. Zato však bylo možno vidět zvýšení kvality hry hráčů, kteří pravidelně trénují třeba teprve druhý rok. A protože trénink dělá mistry, občas se urodily i překvapivé výsledky. Výsledky ze vzájemných zápasů byly zaznamenávány a vyhodnoceny. Nejvyššího počtu vítězných zápasů dosáhl Tomáš Endlich (115 ze 134 odehraných). Naopak nejvyšším procentem úspěšnosti (88 %) se mohl pyšnit František Chobotský. Na Velikonočním turnaji pak byl vyhodnocen hráč, u kterého došlo oproti minulému roku k největšímu zlepšení, a to Ondra Zvara. Celkově lze konstatovat, že došlo ke zvýšení vyrovnanosti hráčů, i když ti nejlepší si svou pozici stále drží.

Završení sezóny, tedy Velikonoční turnaj ve stolním tenise, se uskutečnil v sobotu 13. 4. 2013. Do dvouher se přihlásilo 15 vyznavačů tohoto sportu z Libňatova a blízkého okolí, z toho jedna dívka. Účastníci byli nalosováni do dvou skupin, které se odehrály systémem každý s každým. Podle dosaženého umístění ve skupinách byli jednotliví hráči nasazeni do vyřazovacích zápasů, do tzv. pavouka, a tady teprve nastal opravdový boj o všechno. Přihlížející mohli sledovat méně vypjaté i vyrovnané zápasy plné emocí a nervů, kdy tzv. papíroví favorité ne vždy potvrdili svou pozici. V zápasech o postup do finále se utkali Stanislav Friebel s Josefem Térou a Tomáš Endlich s Františkem Chobotským. Do posledního zápasu ve dvouhře se probojovali Josef Téra a Franta Chobotský. Finálové utkání nabídlo velmi zajímavý a vyrovnaný zápas, i když podle výsledku 3:0 pro obhájce vítězství z předchozího ročníku Frantu Chobotského by se mohlo zdát, že byl průběh jednoznačný. V souboji poražených třetí místo výsledkem 3:1 na sety vybojoval Tomáš Endlich.

Po skončení soutěže jednotlivců bylo nalosováno 7 párů pro čtyřhru. O celkovém umístění rozhodly vzájemné zápasy odehrané systémem každý s každým. Vzhledem k poměrně vyrovnanému složení dvojic nebylo do posledního zápasu rozhodnuto o pořadí. Nakonec na první místo dosáhla dvojice Friebel se Zvarou, druzí skončili Chobotský a Tomeš a bronzovou příčku obsadili Téra s Gajdošem.

Den vyplnění sportovními výkony všichni zakončili společným přípitkem a v dobré náladě se pokračovalo do nočních hodin. Děkujeme všem soutěžícím za účast a těšíme se, že příští rok se opět sejdeme v hojném počtu. Pokud mezi námi přibydou nové tváře, tak je rádi uvítáme.

Za T.J. Sokol Libňatov Jiří KlementZpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

neděle 18.2.2017 od 14:30
Dětský karneval
soutěže, tombola
KD Libňatov
ČČK Libňatov

úterý 20. 2. 2018 od 17:00
Fine Nomine
Hudební koncert úpického kvarteta
Kulturní dům Libňatov
Obec Libňatov

sobota 24.2.2017 od 20:00
Maškarní ples
bohatá tombola
občerstvení
vyhlášení nejlepší masky
hraje Hektor
vstupné 80Kč, masky 60Kč
KD Libňatov
ČZS Libňatov
plakát zde >>>

sobota 24. 3. 2018 od 19:00
Proměny
Divadelní představení havlovických ochotníků
Kulturní dům Libňatov
Obec Libňatov

každý čtvrtek od 18:00
trenink stolní tenis
od 9. listopadu 2017 pravidelně
KD Libňatov
T.J. Sokol
plakát zde >>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Mikuláš v Sokole

náhledové foto
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

náhledové foto
Sokolové v Jizerkách

Počítadlo přístupů
Zasílání novinek


zrušit zasílání

©MS & design: LS