.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

Tradiční Velikonoční turnaj ve stolním tenise pod záštitou T. J. Sokol Libňatov proběhl letos v sobotu 26. 4. 2014, tedy, jak je již zvykem, týden po velikonocích, které letos připadly až na druhou polovinu dubna. Samotnému turnaji však předcházela příprava - pravidelné čtvrteční tréninky.

Stolní tenisté se v budově místního kulturního domu začali scházet od října 2013, sezóna končí vždy turnajem. Složení účastníků se oproti loňsku příliš nezměnilo. Nově začali společně trénovat Dominik Endlich a Radim Kejzlar. Přestože se jedná pouze o přípravné zápasy, hráči do nich jdou naplno. Pokud chce člověk zvítězit, nesmí ani na chvíli polevit v koncentraci, v opačném případě i „papírový“ favorit může prohrát.

O výsledcích vzájemných utkání byla vedena podrobná statistika a tady je z ní pár údajů. Nejúspěšnějším hráčem dle počtu poměru vítězství a proher byl František Chobotský, následován Tomášem Endlichem. Nejpilnějším hráčem se stal Jan Kosinka, který odehrál nejvíc zápasů. Oproti loňské sezóně došlo k největšímu zlepšení ve hře u Tomáše Picha. Výsledky v přípravě mohou leccos napovědět, ale soutěžní turnaj je přeci jen něco jiného. Pracují nervy, emoce, zradit může i fyzička.

Počet účastníků turnaje v roce 2014 stoupl na 18. Aktéři byli nalosováni do dvou skupin, ve kterých se odehrály vzájemné souboje. Podle umístění ve skupinách došlo k nasazení jednotlivých hráčů do vyřazovacích zápasů, do tzv. pavouka, a tady teprve nastal opravdový boj o všechno. Přihlížející mohli sledovat méně vypjaté i vyrovnané zápasy plné emocí a nervů. Nakonec k žádnému velkému překvapení nedošlo a do semifinále poustoupila tradiční silná čtyřka. V zápase o postup do finále se utkali Stanislav Friebel s Františkem Chobotským a Tomáš Endlich s Josefem Térou. Do rozhodujícího zápasu ve dvouhře se probojovali Josef Téra a možná trochu překvapivě Standa Friebel. Finálové utkání nabídlo zajímavý a velice vyrovnaný mač, kdy nakonec poměrem 3:2 na sety vítězství urval Standa Friebel. V souboji o třetí místo si, opět výsledkem 3:2, výhru připsal Franta Chobotský.

Po skončení soutěže jednotlivců bylo nalosováno 9 párů pro čtyřhru. Nejprve byly odehrány zápasy ve dvou skupinách a následovalo vyřazování v pavouku. Na první místo vystoupila dvojice Téra s Ondřejem Zvarou, druzí skončili Friebel s Nikolou Markovou a bronzovou příčku obsadili F. Chobotský s nováčkem turnaje Jiřím Reslerem.

Sportovní den se protáhl do večerních hodin, a protože bylo co probírat, nejsilnější jedinci ještě pokračovali doplňováním tekutin v místním pohostinství. Děkujeme všem soutěžícím za účast a těšíme se, že příští rok se opět sejdeme v hojném počtu, zváni jsou především diváci, kterých letos bohužel mnoho nepřišlo. Sportu a stolnímu tenisu v Libňatově zdar!

Jiří KlementZpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 28.5.2022 od 17:00 hod
Zahrádkářské posezení
u altánu na dolejším konci
o občerstvení je postaráno
pořádá ČZS v Libňatově
plakát zde >>>

sobota 11.6.2022 od 8:30 hod
Jarní turnaj ve stolním tenise
pro obyvatele Libňatova
a účastníky čtvrtečních treninků
Kulturní dům
T.J. Sokol Libňatov
plakát zde>>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Den matek a rodiny

náhledové foto
Den Země v Libňatově

náhledové foto
Rekostrukce komunikací

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.