.
Úvod |  Historie |  Zajímavosti |  Sportoviště |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Noviny |  Návštěvní kniha
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Poskytování informací
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Veřejné zakázky
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2017

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

Tradiční Velikonoční turnaj ve stolním tenise pod záštitou T. J. Sokol Libňatov proběhl letos v sobotu 26. 4. 2014, tedy, jak je již zvykem, týden po velikonocích, které letos připadly až na druhou polovinu dubna. Samotnému turnaji však předcházela příprava - pravidelné čtvrteční tréninky.

Stolní tenisté se v budově místního kulturního domu začali scházet od října 2013, sezóna končí vždy turnajem. Složení účastníků se oproti loňsku příliš nezměnilo. Nově začali společně trénovat Dominik Endlich a Radim Kejzlar. Přestože se jedná pouze o přípravné zápasy, hráči do nich jdou naplno. Pokud chce člověk zvítězit, nesmí ani na chvíli polevit v koncentraci, v opačném případě i „papírový“ favorit může prohrát.

O výsledcích vzájemných utkání byla vedena podrobná statistika a tady je z ní pár údajů. Nejúspěšnějším hráčem dle počtu poměru vítězství a proher byl František Chobotský, následován Tomášem Endlichem. Nejpilnějším hráčem se stal Jan Kosinka, který odehrál nejvíc zápasů. Oproti loňské sezóně došlo k největšímu zlepšení ve hře u Tomáše Picha. Výsledky v přípravě mohou leccos napovědět, ale soutěžní turnaj je přeci jen něco jiného. Pracují nervy, emoce, zradit může i fyzička.

Počet účastníků turnaje v roce 2014 stoupl na 18. Aktéři byli nalosováni do dvou skupin, ve kterých se odehrály vzájemné souboje. Podle umístění ve skupinách došlo k nasazení jednotlivých hráčů do vyřazovacích zápasů, do tzv. pavouka, a tady teprve nastal opravdový boj o všechno. Přihlížející mohli sledovat méně vypjaté i vyrovnané zápasy plné emocí a nervů. Nakonec k žádnému velkému překvapení nedošlo a do semifinále poustoupila tradiční silná čtyřka. V zápase o postup do finále se utkali Stanislav Friebel s Františkem Chobotským a Tomáš Endlich s Josefem Térou. Do rozhodujícího zápasu ve dvouhře se probojovali Josef Téra a možná trochu překvapivě Standa Friebel. Finálové utkání nabídlo zajímavý a velice vyrovnaný mač, kdy nakonec poměrem 3:2 na sety vítězství urval Standa Friebel. V souboji o třetí místo si, opět výsledkem 3:2, výhru připsal Franta Chobotský.

Po skončení soutěže jednotlivců bylo nalosováno 9 párů pro čtyřhru. Nejprve byly odehrány zápasy ve dvou skupinách a následovalo vyřazování v pavouku. Na první místo vystoupila dvojice Téra s Ondřejem Zvarou, druzí skončili Friebel s Nikolou Markovou a bronzovou příčku obsadili F. Chobotský s nováčkem turnaje Jiřím Reslerem.

Sportovní den se protáhl do večerních hodin, a protože bylo co probírat, nejsilnější jedinci ještě pokračovali doplňováním tekutin v místním pohostinství. Děkujeme všem soutěžícím za účast a těšíme se, že příští rok se opět sejdeme v hojném počtu, zváni jsou především diváci, kterých letos bohužel mnoho nepřišlo. Sportu a stolnímu tenisu v Libňatově zdar!

Jiří KlementZpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

neděle 18.2.2017 od 14:30
Dětský karneval
soutěže, tombola
KD Libňatov
ČČK Libňatov

úterý 20. 2. 2018 od 17:00
Fine Nomine
Hudební koncert úpického kvarteta
Kulturní dům Libňatov
Obec Libňatov

sobota 24.2.2017 od 20:00
Maškarní ples
bohatá tombola
občerstvení
vyhlášení nejlepší masky
hraje Hektor
vstupné 80Kč, masky 60Kč
KD Libňatov
ČZS Libňatov
plakát zde >>>

sobota 24. 3. 2018 od 19:00
Proměny
Divadelní představení havlovických ochotníků
Kulturní dům Libňatov
Obec Libňatov

každý čtvrtek od 18:00
trenink stolní tenis
od 9. listopadu 2017 pravidelně
KD Libňatov
T.J. Sokol
plakát zde >>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Mikuláš v Sokole

náhledové foto
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

náhledové foto
Sokolové v Jizerkách

Počítadlo přístupů
Zasílání novinek


zrušit zasílání

©MS & design: LS