.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Tenisová liga 2017

V roce 2017 se uskutečnil v pořadí osmý ročník Libňatovské tenisové ligy pořádané T. J. Sokol Libňatov. Do soutěže se přihlásilo 7 žen a 15 mužů. Počet účastníků se tak příliš nezměnil, změnilo se však obsazení, neboť jsme přivítali několik nováčků. Naopak někteří tenisté se do letošního ročníku nepřihlásili.

Podle dosažených výsledků v minulém ročníku byli muži rozděleni do 1. a 2. ligy, ženy hrály v jedné skupině. Do 1. ligy mužů bylo nasazeno celkem sedm hráčů. O pořadí rozhodovalo množství získaných bodů ze vzájemných zápasů. Nejlépe si vedl obhájce poháru Tomáš Endlich, který vyhrál všechny odehrané zápasy. Jediný, kdo mu dokázal sebrat alespoň set, byl Jiří Klement, který obsadil stříbrný stupínek a na třetím místě se umístil Martin Pich. Pořadí v první lize na prvních třech místech tak bylo v podstatě shodné s ročníkem 2016. Druhou ligu ovládl nováček Luboš David z Havlovic, který se prezentoval suverénním výkonem a v příští sezoně bude zřejmě černým koněm první ligy. Druhé místo obsadil Dominik Endlich a místo třetí Jiří Resler.

Souboje o putovní pohár v lize žen se nezúčastnila loňská vítězka Nikola Marková. Pro ženy to tedy byla výzva a možnost ukořistit pohár alespoň na rok pro sebe. Nejlepší výkony na kurtu předvedla Petra Endlichová, která první místo získala po vítězství ve všech odehraných zápasech. Druhé místo si za výkony vysloužila Katka Šálová. Bronz brala Iva Pichová.

Sezóna 2017 byla poznamenána úbytkem počtu odehraných zápasů ve všech ligách. V parném létě se našlo jen pár dní, kdy bylo ideální tenisové počasí. Kdo měl zájem zápasy odehrát, musel volit buď časné dopolední hodiny, nebo naopak čas podvečerní. A září, které v posledních sezónách tenisu přálo, letos bohužel propršelo. Doufejme, že ročník 2018 se v tomto ohledu vydaří lépe.

Zakončení tenisové sezóny proběhlo 4. 11. 2017 v místním pohostinství. Samozřejmostí bylo předání putovních pohárů a cen pro první tři hráče z každé ligy. O držiteli hlavní ceny v podobě tenisové rakety, měl jako již tradičně, rozhodnout los. Vzhledem k tomu, že výherce ani po výzvě cenu nepřevzal, proběhla dražba, jejíž výtěžek bude použit pro činnost T. J. Sokol. Tímto byla oficiálně tenisová sezóna zakončena.

Děkujeme všem, kteří se účastní brigád na tenisovém kurtu a všem, kteří podporují a mají svůj podíl na rozvoji tenisu v Libňatově, zejména obci Libňatov. V roce 2018 se budeme těšit na hojnou účast při akcích pořádaných na antukovém hřišti. Nově by zde měl být zaveden elektrický proud a připravují se další změny.

Na závěr bych chtěl vyzvat všechny příznivce tenisu i případné začátečníky, aby neváhali a přihlásili se do dalšího ročníku tenisové ligy.

Tenisu nazdar!

Článek: Kateřina Valdová
Foto: Jiří KlementZpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 28.5.2022 od 17:00 hod
Zahrádkářské posezení
u altánu na dolejším konci
o občerstvení je postaráno
pořádá ČZS v Libňatově
plakát zde >>>

sobota 11.6.2022 od 8:30 hod
Jarní turnaj ve stolním tenise
pro obyvatele Libňatova
a účastníky čtvrtečních treninků
Kulturní dům
T.J. Sokol Libňatov
plakát zde>>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Den matek a rodiny

náhledové foto
Den Země v Libňatově

náhledové foto
Rekostrukce komunikací

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.