.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2021

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Tenisový turnaj ve čtyřhře

V sobotu 5. 8. 2017 se konal již tradiční tenisový turnaj čtyřher žen a mužů pořádaný T. J. Sokol Libňatov. Příznivci tenisu se takto sešli již podeváté. Termín se podařilo trefit ideálně, neboť počasí přálo a k příjemně prožitému sportovnímu dni přispělo slunečné počasí. Na kurt dorazilo 20 účastníků, z čehož bylo 6 zástupkyň něžného pohlaví.

Náhodné rozlosování dvojic bylo provedeno den před turnajem, aby byl zajištěn hladký průběh samotného klání. Složení jednotlivých párů bylo odhaleno až přímo na kurtu. A o to zajímavější je pak sledovat, jak si sednou dvojice, které spolu třeba nikdy nehrály. Systém turnaje byl takový, že ženy odehrály své zápasy ve skupině. Muži byli rozděleni do dvou skupin, kde odehráli zápasy systémem každý s každým. Dva nejlepší ze skupin postoupili do finálové tabulky, kdy o celkovém vítězi rozhodly vzájemné zápasy.

Hrálo se na dva sety do 4 gamů s případným tie-breakem. Po zkušenosti z minulých ročníků, kdy spousta zápasů končila remízou, se v případě nerozhodného stavu hrál tzv. super tie-break. Zápas tak musel skončit jasným vítězem. Diváci, kterých se přišel podívat poměrně pěkný počet, mohli sledovat 18 zápasů. Jak už to bývá, některé byly vyrovnané, jiné jednoznačné, vypjaté, emotivní i poklidné. Každý si přišel na své. Pozitivem bylo, že se vše stihlo odehrát za ještě regulérních podmínek, tj. za světla.

A jaké byly konečné výsledky v soutěži žen? První místo vybojovaly sestry Katka Šálová s Monikou Vondrovou. Stříbro braly Petra Endlichová s Ivou Pichovou a třetí místo obsadily Jindřiška Chobotská s Věrkou Klementovou.

Mezi muži si nejlépe vedli papíroví favoriti Tomáš Endlich a Honza Kadaník. I když jejich hra nebyla vždy stoprocentní, nakonec vyhráli všechny své mače. Druzí skončili Šimon Novák a Jiří Klement. A bronzoví se umístili Tomáš a Martin Pichovi.

Završením vydařeného tenisového dne bylo vyhlášení vítězů. Společná zábava pak jako vždy pokračovala za doprovodu hudby, a to především českých a slovenských hitů na přání. Kvalitní občerstvení po celou akci zajišťovala Milena Gabrielová. Poděkování patří všem zúčastněným – tenistům za předvedené výkony i divákům, kteří přišli podpořit snahu hráčů.

Tenisu nazdar!

Článek: Kateřina Valdová
Foto: Jiří KlementZpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 25.9.2021
od 14:30 a od 19:30 hod

Libňatovští ochotníci uvádějí
středověký sitkom Petra Tomšů
Rytířova dcera
v kulturním domě
plakát zde >>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Dětský olympijský den

náhledové foto
Vítání občánků

náhledové foto
Rozběháme Libňatov

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.