.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2021

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Tenisová liga 2019

V roce 2019 se uskutečnil jubilejní desátý ročník Libňatovské tenisové ligy pořádané T.J. Sokol Libňatov. Do soutěže se přihlásilo 6 žen a 11 mužů. Počet účastnic ženské soutěže tak oproti loňskému ročníku vzrostl. Naopak v mužské soutěži došlo k poklesu v počtu přihlášených.

Vzhledem ke změně množství soutěžících mužů bylo rozhodnuto o zrušení druhé ligy a odehrání všech zápasů v rámci jedné skupiny. To však znamenalo navýšení předpokládaného počtu utkání, které bylo třeba odehrát každým účastníkem, na deset. U žen ke změnám nedošlo a své zápasy odehrály v jedné skupině. O pořadí rozhodovalo množství získaných bodů ze vzájemných zápasů.

V lize mužů, si nejlépe vedl obhájce prvenství Luboš David, který vyhrál všechny odehrané zápasy. V letošním ročníku však již nebyl tak suverénní a dvakrát o svém vítězství musel rozhodnout až v tie-breaku třetího setu. Druhé místo si vybojoval Tomáš Vašata, vítěz loňského ročníku druhé ligy. Na třetím místě se umístil Jiří Klement.

Souboj o putovní pohár žen opět ovládla Petra Endlichová, která první místo získala vítězstvími ve všech zápasech bez ztráty setu. Boj o umístění na dalších místech byl však poměrně vyrovnaný. Druhé místo si nakonec za své výkony vysloužila Věra Klementová. Bronz brala Iva Pichová.

Sezóna 2019 byla první sezónou, kdy soutěž mužů nebyla odehrána ve dvou ligách. Každý muž tak měl odehrát deset zápasů, což za období pěti měsíců od června do října není zas tak moc. Přesto bylo odehráno pouze 50 % zápasů. Naproti tomu v lize žen byly odehrány zápasy všechny. Hlavním důvodem nízkého počtu odehraných zápasů u mužů je zejména přístup některých soutěžících. Ale příští rok na zlepšení určitě zapracujeme 

Zakončení tenisové sezóny proběhlo 9. 11. 2019 v místním kulturním domě. Samozřejmostí bylo předání putovních pohárů a cen pro první tři hráče z každé ligy. O držiteli hlavní ceny v podobě tenisové rakety rozhodoval opět los. Šťastnou výherkyní se stala Věra Klementová. Tímto byla oficiálně tenisová sezóna zakončena.

Děkujeme všem, kteří se účastní brigád na tenisovém kurtu a všem, kteří podporují a mají svůj podíl na rozvoji tenisu v Libňatově. Poděkování patří zejména obci Libňatov, díky které bude v roce 2020 tenisový kurt rozšířen, oplocen a vybaven novou infrastrukturou. V příštím roce se budeme těšit na hojnou účast při akcích pořádaných na antukovém hřišti.

Na závěr bych chtěl vyzvat všechny příznivce tenisu i začátečníky, aby neváhali a přihlásili se do dalšího ročníku tenisové ligy.

Tenisu nazdar!Zpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 25.9.2021
od 14:30 a od 19:30 hod

Libňatovští ochotníci uvádějí
středověký sitkom Petra Tomšů
Rytířova dcera
v kulturním domě
plakát zde >>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Dětský olympijský den

náhledové foto
Vítání občánků

náhledové foto
Rozběháme Libňatov

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.