.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

FC Barchovan Libňatov rok 2010

Barchovan Libňatov - Lavina Lhota Červený Kostelec
1:1, 2:6

Sestava: Chobotský - J. Pich ml., G. Zvara, M. Souček, Efler - M. Pich, Teichman, Vlček, M. Zvara, O. Zvara, Endlich, M. Vít, Kejzlar, Zelinka
Branky: Kejzlar 3

Apríl Bar Úpice - Barchovan Libňatov
4:2, 5:2

Sestava: Chobotský - G. Zvara, J. Pich ml., M. Souček, J. Pich st. - O. Zvara, M. Pich, Vlček, M. Zvara, Endlich
Branky: M. Pich 2, J. Pich ml., Souček

Bohužel v dalších zápasech Havlovické ligy jsme nedokázali opět vyhrát. Ač především hra proti Aprílu nebyla špatná, trápí nás opakované chyby. Bohužel jsme tak již odsouzeni k poslednímu místu.

Piškotky Doubravice - Barchovan Libňatov
1:0, 4:0

Sestupový ortel se nad námi začíná zavírat. Bohužel naše výsledkově velice slabá sezona pokračuje. Ač hra našeho mužstva neopovídá dosavadnímu počtu získaných bodů, a trápí nás různé okolnosti, které nám zápas pokaždé stíží, na kdyby se nehraje.
Na hřiště soupeře z Doubravic jsme odjížděli značně oslabeni. Opět nám chyběl brankář, proto tentokrát nastoupil do branky Honza Pich. Nutno říct, že odchytal výborné zápasy a hlavně v prvním nás držel dlouho nad vodou. Celý tým, jako už tradičně, hrál vcelku organizovaně vzadu. Soupeř se dlouho nemohl dostat k ohrožení naší branky. Je však potřeba říct, že kdyby poslali domácí svého brankáře na pivo, ani bysme si toho nevšimli. Naše útočná potence je opravdu velmi slabá. Ve druhém poločase jsme zhruba 8 minut před koncem inkasovali jedinou branku. Domácí hráč z voleje trefil přesně horní roh branky, nikdo jsme sice nemohli uvěřit, jak se mu to povedlo, ale takhle to prostě proti nám chodí. Připsali jsme si tak už šestou prohru o jedinou branku. Jak by to asi vypadalo, kdybychom měli z těchto zápasů například 12 bodů místů nuly.. ale opět je to kdyby.
Druhý zápas byl o poznání jednoznačnější. Domácí se rychle ujali vedení. Poté následoval velmi kuriózní vlastenec Gábina Zvary, chyba Jardy Picha mladšího při rozhrávce a bylo téměř rozhodnuto. Šance, do kterých jsme se dostali, pochytal domácí gólman, a tak jsme snad poprvé v historii nevstřelili v dvojzápase ani branku.

Sestava: Jan Pich - Jar. Pich ml., G. Zvara, Jar. Pich st. - M. Zvara, Zelinka, Teichman, O. Zvara, M. Vít, M. Pich

Bulánek Batňovice - Barchovan Libňatov
6:4, 4:2

V úvodním kole podzimní části havlovické ligy jsme se představili na hřišti Bulánku Batňovice. Bohužel jsem se museli obejít bez brankáře, proto s námi odjel k utkání Roman Antoš, který obě utkání odchytal. Začátek zápasu jsme měli naprosto katastrofický. Rychle jsme prohrávali 0:5 a bylo tak již prakticky rozhodnuto v úvodu. Poté jsme se do utkání vrátili. Zejména ve druhém poločase jsme byly lepším týmem, ale bohužel velké příležitosti jsme neproměnili a proto jsme se k vyrovnání bohužel nepřiblížili. Prohráli jsme tedy 4:6.
Druhý zápas byl o poznání vyrovnanější. Velké starosti nám dělal zejména útočník Bulánku Šimon Novák, který si svým tělem dokázal pohlídat míč a vypracovat si prostor pro střelu. Vstřelil také úvodní branku, na kterou domácí navázali druhým gólem. Poté však začal festival úsměvných branek. Na každé straně jsme viděli po dvou brankách, které by kameramani seriálu Okresní přebor museli zařadit nejdéle do třetího dílu. Zápas jsme nakonec taky prohráli a sezona pro nás zatím nevypadá vůbec dobře. Poprvé se v našem dresu objevil také Pavel Kejzlar, kterému se také podařilo vstřelit jednu z našich branek.

Sestava: Antoš - J. Pich st., J. Pich ml., G. Zvara, M. Efler - M. Zvara, O. Jeschke, M. Pich, P. Kejzlar, M. Vít, Zelinka
Branky: M. Pich, J. Pich ml., Kejzlar, Jeschke, Efler, G. Zvara
Fotografie od Jana Picha >>>

Pošta Úpice - Barchovan Libňatov
1:1 , 2:1

V důležitém utkání jsme se znovu potýkali se špatnou koncovkou. Bohužel dáváme velice málo branek, a i přesto, že jich také málo dostáváme, jsme po polovině soutěže na posledním místě tabulky s pouhými šesti body. Pět(!!!) z dvanácti zápasů jsme přitom prohráli o jedinou branku, což je pro nás velice nepříjemné, ale zároveň nám to dává naději na lepší výsledky v podzimní části. Pokud zlepšíme střelbu a začneme proměňovat šance, naděje na záchranu není nereálná.
V Úpici na Lánech jsme v prvním utkání inkasovali již v první půli, drtivou hrou a velkým tlakem v druhé půli se nám však podařilo pouze vyrovnat. Je to škoda, z prvního utkání bychom si tři body zasloužili. V druhém zápase jsme prohráli opět o jedinou branku.

Branky: Vlček, M. Pich
Sestava: Jura Marel - J. Pich st., G. Zvara, J. Pich ml. - M. Zvara, M. Pich, L. Vít, Endlich, Zelinka, O. Zvara, Vlček, Jeschke, M. Souček

Barchovan Libňatov - Apríl Bar Úpice
1:5 , 1:6

Bohužel soupeři se poprvé v sezoně sešel na zápas celý mančaft. Proto přijel do Libňatova se všemi hráči, kteří hrají zároveň velký fotbal za Spartu Úpice nebo FK Trutnov. Bohužel jsme i přes vynaloženou snahu soupeři nestačili. Své šance jsme opět s pravidelností zahazovali a soupeři jsme některé branky doslova darovali. Záchrana se pro nás velmi komplikuje. Stál máme na kontě pouhých pět bodů.

Branky: Teichman, M. Zvara
Sestava: Vlček - J. Pich st., Efler, G. Zvara - Zelinka, Endlich, J. Pich ml., Kulda, M. Zvara, O. Zvara, Teichman

Lavina Červený kostelec - Barchovan Libňatov
1:0 , 3:2

Na naprosto nepřipraveném terénu jsme se utkali s překvapivým lídrem soutěže. Neposekaná tráva, ke kterým místní ještě nastražili měkké míče - to všechno hrálo jž od počátku proti nám. Aby bylo vše dovršeno, tak rozhodčí vyloučil našeho golmana. Nesmyslný faul útočníka zůstal nepotrestán, ale za oplácení byl vyloučen pouze Fanda Chobotský. Hráli jsme tak v oslabení. Na š»astný gól jsme nedokázali odpovedět a znovu se ukázala naše velká slabina - střílíme málo branek.
Druhé utkání jsme téměř celé měli v režii my. Ale i přesto jsme stále pouze dotahovali. Při honbě za třemi body jsme inkasovali rozhodující branku dvě minuty před koncem a z Kostelce jsme tedy odjížděli bez bodu.

Branky: Jeschke, M. Pich
Sestava: Chobotský, Vlček - J. Pich st., J. Pich ml., G. Zvara, Efler - M. Zvara, O. Zvara, Jeschke, M. Pich, L. Vít, Zelinka

Barchovan Libňatov - Piškotky Doubravice
2:3 , 3:0

V neděli 30. května jsme se v mírně deštivém počasí utkali s vedoucím týmem tabulky na našem hřišti v Libňatově. Hned na začátku prvního utkání jsme se mohli ujmout vedení. Jarda Pich ml. však nevyřešil dobře situaci, kdy byl sám před gólmanem. V prvním poločase jsme hráli lepší fotbal než soupeř, ale brankově se nám převaha nepodařila vyjádřit. Na úplném konci poločasu, prakticky se závěrečným hvizdem, se soupeř ujal vedení po přesně umístěné střele k tyči. Jelikož jsme však měli šancí více než soupeř, šli jsme do druhého poločasu velmi odhodlaní vyrovnat. Po pěti minutách se nám to také podařilo. Ondra Zvara zúročil svůj důraz před brankou a překonal gólmana hostí. Vedení nám však vydrželo necelou minutu. Po špatném obsazení při rohovém kopu jsme inkasovali podruhé a o pět minut později, po chybě ve středu hřiště, potřetí. Poté vstřelil hlavou branku Martin Efler, ale na vyrovnání jsme již nedosáhli.
Ve druhém zápase jsme začali velice dobře. Soupeře jsme zatlačili na jeho obranou polovinu. Branku měl možnost opět vstřelit Jarda Pich mladší, kterého za obranou soupeře našel odkopnutý míč z vlastní poloviny. Tentokrát tváří v tvář brankáři zamířil lépe, a ujali jsme se vedení 1:0. Ještě v prvním poločase jsme měli několik příležitostí skórovat. Brankář soupeře však chytal výborně a na další branku jsme si museli počkat do druhého poločasu. Výbornou týmovou hrou se ji nám vstřelit podařilo. Nejprve Ondra Zvara po závaru před brankou vystřelil a míč k radost domácích hráčů zastavila až sí» za soupeřovým gólmanem. A o několik minut Tomáš Endlich krásně nahrál na poslední gól dopoledne, který vstřelil Michal Zvara. A jelikož se do konce utkání brankový stav už nezměnil, připsali jsme si první výhru v aktuální sezóně.

Sestava: Jura Marel - Efler, G. Zvara, J. Pich st. - O. Zvara, J. Pich ml., Zelinka, Teichman, Endlich, M. Zvara
branky: 2x O. Zvara, M. Zvara, Efler, J.Pich ml.

Ležák Česká Skalice - Barchovan Libňatov
1:1 , 1:0

Kvůli špatnému stavu našeho trávníku, jsme se dohodli s Ležákem, na odehrání zápasu na jejich půdě. Odveta se naopak na podzim sehraje u nás. K týmu favorita soutěže jsme odjížděli s cílem překvapit a naplnit ligovou tabulku bodovým ziskem. V prvním zápase jsme se již ve druhé minutě ujali vedení. Gabin Zvara vystihl soupeřovu přihrávku a O»as Jeschke se trefil přesně k soupeřově tyči. Takový začátek jsme nečekali. Velmi nás povzbudil do celého nedělního klání. Bohužel další šance se nám nepodařilo proměnit, Michal Zvara nastřelil jen břevno, a tak se po mezeře v obraně podařilo Skaličákům vyrovnat. Akce střídala akci, ale ani po změně stran jsme se dalšího brankového zápisu nedočkali a první zápas tak skončil vcelku spravedlivou remízou 1:1. V druhém zápase jsme se brzy museli obejít bez dvou hráčů, kteří kvůli zranění museli opustit hřiště a síly rychle ubývaly. Své šance jsme neproměnili a když i výborně chytající Pepa Vlček nestačil na tečovanou ránu po rohovém kopu, tak jsme prohráli 1:0. Náš tým ukázal, i přes prohru, v tomto dvojzápase velký potenciál. Za výbornou hru, podloženou kvalitním výkonem Josefa Vlčka, si zaslouží pochvalu. S favoritem celé soutěže jsme sehráli vyrovnanou hru, a na tento výkon bychom měli navazovat a začít sbírat důležité body do tabulky.

Sestava: Vlček - J. Pich ml., G. Zvara, Efler, J. Pich st. - Zelinka, M. Zvara, Jeschke, Jan Marel, M. Pich, O. Zvara
branka: Jeschke

Ženatí - Svobodní
4:4, po prodloužení 4:8

V neděli 16. května 2010 jsme na našem fotbalovém hřišti u mateřské školy odehráli další ze série zápasů mezi Ženatými a Svobodnými. Ač bylo po celý zápas zataženo, můžeme říct, že oproti zbytku republiky bylo krásně. Asi o půl třetí zápas vypukl a už tradičně ho řídil Josef Vlček starší. Bylo dohodnuto, že budeme hrát 2x 40 minut. Kromě hráčů, kteří se sešli v hojném počtu, nechyběli také diváci, kteří po celý zápas vydatně podporovali obě mužstva. Protože na začátku zápasu promarnili několik příležití ke vstřelení branky svobodní hráči, tak museli zatáhnout za pilu ženáči. Po dvaceti minutách se ujali vedení 2:0, když první branku po šikovném usměrnění míče vstřelil Tomáš Endlich a druhou branku si svobodní vstřelili sami. Svobodní obstřelovali Fandu Chobotského v brance ženatých ze všech stran, bohužel však s žádným účinkem. Snížení přišlo až těsně před přestávkou, kdy se mladí prosadili po rohovém kopu.
Ve druhém poločase byla hra dost ovlivněná zničeným a podmáčeným trávníkem, přesto jsme viděli více branek. Některé byly sporné, jiné hodně kuriózní, ale po velkém boji, kdy se po většinu zápasu drželi ve vedení ženatí, skončilo utkání nerozhodně 4:4. Svobodným se ke konci druhého poločasu navíc nepodařilo několikrát trefit prázdnou branku. Týmy se po remíze rozhodly, že vyvrcholení musí nastat v prodloužení. Bohužel ženatým již docházely síly, a protože mladí měli stále energie dost, nasázeli svým soupeřům ke konci zápasu několik branek, které rozhodly o jejich vítězství.
Na závěr si všichni hráči vyzkoušeli penaltu. Někteří při nich ověřili také postřeh diváků, sedících za brankou, některé pokusy vychytali výborní brankaři a Gabin Zvara dokonce trefil obě tyče horní branky najednou.
Poté se všichni hráči převlékli a pustili se do piva, kterého jsme měli jako obvykle celý sud. Teď už nezbývá než se opět začít koncentrovat na Havlovickou ligu, která se hraje každou neděli a těšit se na podzimní posvícenské utkání.

Fotky ze zápasu pro vás připravili Honza a Pepa Pichovi.

Sestavy:
ženatí: Franta Chobotský - Jarda Pich st., Gabin Zvara, Láďa Vít, Jéňa Balcar, Standa Teichman, Jarda Šévl, Tomáš Endlich a Standa Friebel
svobodní: Jura Marel - Jarda Pich ml., Ivoš Teichman, Michal "Ovečka" Zvara, Adam Zelinka, Ondra Zvara, Honza Pich, Dan Souček, Pepa Vlček, Aleš Hejna a Martin Pich

Barchovan Libňatov - Bulánek Batňovice
3:3, 1:3

K prvnímu zápasu nové sezony jsme se sešli v plné sestavě. Bohužel se nám však podařil z dvojutkání vytěžit pouhý jeden bod. První zápas jsme byli lepším týmem. Po brance Ivoše Teichmana jsme se dostali do vedení, ale soupeři se podařilo brzy tečovanou střelou š»astně vyrovnat. Na konci prvního polačasu se po dlouhém autovém vhazování prosadil Adam Zelinka, který hrál svůj první zápas v našem dresu, a znovu jsme se ujali vedení. Když pak ve druhém poločase Ota Jeschke zvýšil na 3:1, měli jsme nakročeno k vítěznému začátku sezony. Ale polevili jsme v koncentraci a také se k nám naklonila smůla, což mělo za následek to, že jsme nakonec z prvního utkání vybojovali pouze jedinný bod po remíze 3:3. Ve druhém zápase jsme od začátku tahali za kratší konec. Na tři jedna snižoval až svou druhou brankou Adam Zelinka, ale na vyrovnání jsme se bohužel již nezmohli.

Novější zápasy rok 2011
Starší zápasy rok 2009 a starší
mini mapa
Plánované akce

sobota 28.5.2022 od 17:00 hod
Zahrádkářské posezení
u altánu na dolejším konci
o občerstvení je postaráno
pořádá ČZS v Libňatově
plakát zde >>>

sobota 11.6.2022 od 8:30 hod
Jarní turnaj ve stolním tenise
pro obyvatele Libňatova
a účastníky čtvrtečních treninků
Kulturní dům
T.J. Sokol Libňatov
plakát zde>>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Den matek a rodiny

náhledové foto
Den Země v Libňatově

náhledové foto
Rekostrukce komunikací

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.