.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

FC Barchovan Libňatov rok 2012

Barchovan Libňatov - Hořičky
7:6 a 8:2

Už s jistotou celkového prvenství jsme se utkali v derby s Hořičkami. Oba týmy nastoupily do utkání s rozdílnými náladami. Domácí hráli uvolněně až lehkomyslně a hlavně v prvním poločase se nedokázali vyvarovat fatálních chyb v obraně, které se jim jinak celou sezonu vyhýbaly. Hosté naopak byli hodně nervózní a jejich svižná hra tropila Libňatovu problémy. Oba týmy se v průběhu utkání střídaly ve střílení hezkých i laciných branek. Hosté dokázali vyrovnat na 6:6, ale když dvě minuty před koncem vyslal Gabo Zvara střelu, kterou tečoval Pepa Téra, strhli jsme vedení na svou stranu.

Druhé utkání už se před pětadvacetičlennou návštěvou odehrálo zcela v režii druholigového mistra. Hořičky hrály "druhé housle" a pouze kvůli otevřenému fotbalu, ke kterému domácí přistoupili, nakonec nezůstala na jejich kontě nula.

Libňatov tedy dokázal suverénně ovládnout letošní ročník 2. Havlovické ligy. Na domácím hřišti a v podzimní části neztratil ani bod, navíc si do první ligy přenese patnácti zápasovou šňůru výher za sebou. Za zmínku stojí i dosažení historického maxima v počtu získaných bodů - ve 24 zápasech jsme jich získali 64! Nejlepším střelcem týmu se stal Joska Téra, který ač nastoupil jen sedmkrát, dokázal soupeřům nasázet hned 17 branek, druhý skončil Marfa Pich se 13 přesnými trefami.

To nejdůležitější ale letos bylo jinde: vítězství ve 2. lize získal tým, který dokázal neuvěřitelně táhnout za jeden provaz.

A tak jsme si po poslední oslavě, kterou okořenil i ohňostroj střelmistra Martina Víta, mohli společně zařvat pokřik: BAR - BAR - BARCHOVAN - OLÉ!

Branky: J. Téra 4, Pokorný 4, M. Pich, G. Zvara, J. Pich ml., L. Vít, M. Vít, Souček, Zelinka.
Sestava: Chobotský - J. Pich ml., G. Zvara, M. Souček - J. Téra, M. Pich, M. Pokorný, Endlich, M. Vít, Zelinka, L. Vít, D. Souček.

Konečnou tabulku si můžete prohlédnout na webu: Havlovické ligy zde >>>
Shrnutí letošní sezony přinesou na začátku následujícího roku Libňatovské noviny.

El-Ninos Trutnov - Barchovan Libňatov
2:3 a 1:5

Předposlední kolo letošního ročníku nás zaválo do Trutnova a věděli jsme, že pokud zvítězíme v obou duelech, budeme jistými postupujícími.

Za stálého deště na bahnitém terénu se nemohl odehrát jiný, než bojovný fotbal. V prvním zápase jsme se ujali vedení brankou Marka Pokorného, domácí ale do půle vyrovnali. Po změně stran se hrál nadále vyrovnaný zápas, Libňatov se dostal do dvoubrankového vedení a ačkoliv domácí dokázali snížit, vítězství jsme si už pohlídali.

Druhé utkání bylo už zcela v naší režii. Trutnováci své šance trestuhodně zahazovali, Libňatovu se podařilo proměnit alespoň polovinu z tutovek, které se jim naskytly. Po závěrečném hvizdu se tak tým Barchovanu mohl začít radovat z jistého návratu do 1. Havlovické ligy.

Vyzdvihnout lze výkon Pepy Téry, který se díky třem brankám dostal do čela tabulky střelců, v brance jsme se tradičně mohli spolehnout na Frantu Chobotského, který před zápasem procestoval půlku Evropy, aby pomohl k nečekanému, ale, dle vývoje sezony, zaslouženému postupu. Navíc jsme prodloužili sérii výher. Ta nyní čítá 13 utkání v řadě za 3 body!

Poslední utkání sezony odehrajeme v neděli 14 října od deseti hodin na domácím hřišti. K derby přijedou Hořičky.

Branky: Téra 3, M. Pokorný 2, M. Pich, J. Pich ml., Zelinka
Sestava: Chobotský - J. Pich ml., G. Zvara - M. Pich, Zelinka, M. Pokorný, M. Vít, Endlich, Jan Pich, Téra

Ženatí - Svobodní
2:6, 0:5

Posvícenský zápas mezi ženatými a svobodnými se odehrál v poslední zářiové neděli odpoledne. Oba týmy se musely vypořádat s absencí několika hráčů. Lépe se s tím však vyrovnali svobodní hráči. Ti se v prvním utkání hraném na 2 x 20 minut dostali rychle do vysokého vedení a i když ženatí po změně stran dokázali stav korigovat, s přehledem vyhráli "mlaďáci". Stejný scénář měl i druhý zápas, ve kterém svobodní dokonce udrželi čisté konto. Ženatí si pak spravili chuť alespoň v penaltách, ve kterých byli takřka stoprocentní.

Slatina - Barchovan Libňatov
1:2 a 1:5

V pátek 28. září jsme se vydali dohrávat odložené utkání proti největšímu sokovi v boji o postup. Věděli jsme, že pokud duely na Žernově (kde Slatina své zápasy hraje) zvládneme, značně se přiblížíme konečnému prvnímu místu.

První zápas začali lépe domácí, Libňatováci nastoupili s respektem, přesto se ujali vedení - z první akce hostů trefil míč přesně k tyči Martin Pich. I v dalším průběhu první půle byl lepší domácí celek a podařilo se mu po pěkné kombinační akci vyrovnat. Druhá půle ale začala stejně, jako ta první. Jarda Pich mladší hodil dlouhý aut do vápna Slatiny, kde Martin hlavou prodloužil míč do sítě. Libňatov byl "na koni", pozorně bránil a získal velmi cenné vítězství. A to i přesto, že domácí celek měl možnost zahrávat pokutový kop. Ten však Franta Chobotský v brance zneškodnil, čímž zamezil vyrovnání skóre!

Druhé utkání už bylo záležitostí jediného celku. Libňatov na hřišti jasně dominoval, předváděl hezké kombinační akce, střílel pěkné branky a domácím stoupal tlak. V prvním poločase využil špatně postavené slatinské zdi Jarda Pich mladší, který z trestného kopu propálil vše, co mu stálo v cestě. Ve druhé půli jsme pak přidali další čtyři góly a ačkoliv jsme nakonec přišli o čisté konto, mohli jsme se radovat z důležitých šesti bodů.

A jaké je tedy celkové hodnocení? Všichni hráči hráli na hranici svých možností. K vidění byl obětavý výkon všech, bezchybná obrana a výborně hrající útočníci - to vše je vizitka vedoucího týmu 2. Havlovické ligy.

Další utkání hrajeme na hřišti třetího týmu tabulky El-Ninos Trutnov, letošní sezonu zakončíme domácím derby s Hořičkami, které se odehraje 14. října! K jistotě prvenství potřebuje Libňatov ze čtyř zápasů vyhrát alespoň dva.

Branky: M. Pich 3, J. Téra 2, M. Pokorný, J. Pich ml.
Sestava: Chobotský - J. Pich ml, G. Zvara, Řičica - M. Pich, J. Téra, M. Pokorný, M. Vít, Endlich, Zelinka, Vlček, J. Pokorný

Poděkování

Na sklonku léta se opět na místním hřišti odehrál zápas „HORŇÁCI : DOLŇÁCI“. Počasí se vydařilo a divácký zájem byl značný. Jelikož jsme chtěli diváky uspokojit nejen hrou, ale i občerstvením, vyměnili jsme tradiční párky z udírny za prasátko na rožni. Přes nemalé obavy se tento risk vyplatil a na mase si pochutnávali téměř všichni ještě v pozdních nočních hodinách při taneční zábavě. Ale nejspíš nikdo kromě fotbalistů netušil, že veškerou finanční a organizační stránku si vzal na bedra Jára Pich ml. Financovat celou akci bylo velké riziko vzhledem k rozmarům počasí, ale nakonec vše skvěle dopadlo. Takže ŽÍŽALO, DÍKY!!!

Chlapi z FC Barchovan.

Barchovan Libňatov - AS Roma Trutnov
5:3, 7:3

V neděli 23. září na nás čekal dosud nejtěžší podzimní soupeř. Trutnováci hráli bojovný fotbal a často nám zatápěli. V prvním poločase se ale Libňatov dostal do dvoubrankového vedení. To sice šikovný útočník hostů krásnou ranou snížil, ale v poločase jsme drželi vedení. Po změně stran nastoupil Trutnov velmi aktivně a dokázal stav zápasu dokonale otočit. Libňatov ale dokázal vůli pro vítězství a po pěkných akcích a s trochou štěstí dokázal utkání znovu zvrátit ve svůj prospěch.

Ve druhém dějství nám chtěli hráči Romy výhru odčinit. Začali dobře a dostali se do vedení, v poločase byl ale stav nerozhodný. Poslední dějství vyznělo jasně pro Barchovan, který rozjel ofenzivní mašinerii a nasázel soupeři pět branek, zatímco soupeř se trefil jen jednou.

Kvalita Trutnova se projevila. Jeho hra byla účinná a tvrdá, přesto jsme po dalším kolektivním výkonu získali důležitých šest bodů. Poděkování patří i 30 neplatícím divákům, kteří vyprodali libňatovský stadion!

Nyní máme volný los, který vyplníme posvícenským zápasem mezi ženatými a svobodnými, který se odehraje v neděli od 14 hodin na místním pažitu!

Branky: J. Téra 4, M. Pokorný 3, A. Zelinka, M. Vít, M. Pich, J. Pich ml., vlastní
Sestava: Chobotský - Řičica, G. Zvara, J. Pich ml. - M. Pich, Téra, M. Pokorný, Zelinka, M. Vít, J. Pokorný

Nemojov - Libňatov
2:3, 2:5

Další utkání sehrál Libňatov v malebném prostředí v Nemojově u Dvora Králové. Na úzkém hřišti měli zprvu domácí navrch, ale první branku vsítil Jarda Pich mladší a poslal do vedení hosty. Nemojov dokázal těsně před půlí vyrovnat, ale hosté hned po obrátce přidali zásluhou Martin Picha druhý gól a brzy také třetí. To když šikovně přeloboval brankáře domácích Pepa Téra. Snaživý domácí tým pak stihl už jen zkorigovat ze standardní situace.

Ve druhém zápase odstranil Libňatov ze hry kostrbatosti a dostal se rychle do vedení. V průběhu zápasu sice Nemojov dokázal vždy kontrovat, ale hosté si v klidu hlídali dvou až tříbrankové vedení a zaslouženě si došli pro vítězství. Nemojov se prezentoval slušnou hrou, plnou účinných kombinací na jeden dotek.

Libňatov dál vede tabulku a v neděli 23. září přivítá na domácím hřišti celek AS Roma.

Branky: M. Pich 2, J. Téra 2, J. Pich, M. Pokorný, M. Vít, Zelinka.
Sestava: Chobotský - G. Zvara, J. Pich ml., Řičica - Zelinka, M. Pich, M. Vít, M. Pokorný, J. Pokorný, J. Téra

Barchovan Libňatov - Nový Ples
4:2, 5:2

Letní přestávku Libňatov vyplnil zápasem horňáci - dolňáci, ve kterém obhájili své vítězství z loňska hráči z dolního konce, jenž vyhráli 6:5. Následně jsme si kvůli velké marodce a končícím dovoleným odložili první kolo ve Slatině, a tak nám prvním soupeřem v podzimní části sezony byli hráči Nového Plesu.

Poprvé po dlouhé době jsme do utkání vstupovali z pozice favorita. V prvním zápase se nám příliš nedařilo, soupeř hrál bojovný fotbal a připravoval si nebezpečné šance, které však ničil dobře chytající Franta Chobotský. Vedení se nakonec ujal Libňatov, ale ve druhé půli dvěma slepenými góly soupeř stav otočil. Po kolektivním výkonu a zlepšené útočné hře jsme však nakonec skóre zvrátili zpět na svou stranu a celý zápas vyhráli v poměru 4:2.

Do odvety jsme pak vstoupili výrazně lépe. Ujali jsme čtyřbrankového vedení a další šance jsme zahodili. Hráči Plesu pak sice dokázali stav zdramatizovat, ale poslední slovo měli Libňatováci, kteří tak na domácím hřišti letos neztratili ještě ani bod. Navíc i přes absenci zraněného tria nejlepší střelců z jara (O. Zvara, Endlich, L. Vít) jsme udrželi první místo.

Branky: M. Pich 2, M. Souček 2, J. Téra 2, J. Pich ml. 2, M. Zvara
Sestava: Chobotský - J. Pich ml., G. Zvara, Řičica - M. Zvara, M. Pich, M. Pokorný, M. Vít, J. Téra, Zelinka, M. Souček

Barchovan Libňatov - El-Ninos Trutnov
6:1, 3:1

První polovinu soutěže zakončil Libňatov domácím zápasem s prvním týmem tabulky z Trutnova. Úvod prvního duelu vyšel jednoznačně pro domácí. Hned v první minutě se trefil po dlouhém výhozu z branky od Jardy Picha mladšího Ondra Zvara a po pár minutách navíc zdvojnásobil náskok Tomáš Endlich. V poločase jsme drželi vedení 3:1, do konce utkání pak Libňatov dokázal přidat další tři branky a tak jsme si proti favoritovi s chutí zastříleli.

Druhý zápas začali lépe hosté. My jsme se dlouho nemohli srovnat, ale přesto jsme se dokázali dostat do vedení. Trutnov do poločasu srovnal, ale ve druhém poločase se trefil levačkou do šibenice Martin Pich a když pak Gabin Zvara tři minuty před koncem přidal třetí branku, získali jsme po velmi kvalitním výkonu všech hráčů letošní deváté vítězství a s jistotou strávíme letní přestávku na prvním místě druhé ligy, na domácím hřišti jsme letos navíc ještě neztratili ani bod!

Branky: Endlich 2, M. Pich 2, O. Zvara 2, G. Zvara, Řičica, M. Pokorný
Sestava: J. Pich ml. - G. Zvara, M. Souček, Řičica - M. Pich, O. Zvara, Jeschke, M. Pokorný, J. Pokorný, M. Vít, J. Téra, Zelinka, Endlich

Svobodní - Ženatí
3:1, 3:3

V pouťovém zápase se 1. června znovu střetli v tradičním souboji svobodní a ženatí hráči. V prvním zápase se dokázali svobodní rychle dostat do dvoubrankového vedení, ale v dalším průběhu se hra vyrovnala a oba týmy vstřelily do konce duelu po jednom gólu. Ve druhém utkání hraném na 2x20 minut se dostali do vedení ženatí, ve druhém poločase svůj nások znásobili, ale jejich mladší protivníci dokázali duel otočit. Přesto ženatí v poslední minutě alespoň vyrovnali z penalty.

AS Roma Trutnov - Barchovan Libňatov
7:2, 0:3

Malé hřiště s umělou trávou nás čekalo u nováčka 2. ligy. První zápas netřeba komentovat, domácí měli jasně navrch, my jsme se neuměli srovnat se specifickým rozměrem hřiště a už v poločase bylo o výhře Trutnova jasno.

Do druhého duelu dopoledne jsme vstupovali s tím, že jsme neměli co ztratit. Díky kolektivnímu výkonu jsme po půli drželi nadějný nerozhodný výsledek, Jarda Pich ml. navíc neproměnil penaltu. Druhý poločas ale vyzněl pro takticky hrající Libňatov. Nejprve Martin Vít šikovně tečoval míč do sítě, domácí následně znervózněli, a tak mohli přidat další dvě branky nejlepší hráč víkendu Martin Souček a v závěru i Adam Zelinka.

S nulou na kontě jsme získali nejtěžší letošní vítězství a už nyní tak máme na kontě více bodů než za celý loňský rok.

Poslední jarní zápas sehrajeme na domácím pentagonu v neděli 10. června proti dobře hrajícím El-Ninos Trutnov. Volný los pak vyplníme pouťovým zápasem mezi svobodnými a ženatými.

Branky: M. Souček 3, V. Vít, Zelinka
Sestava: J. Pich ml. - G. Zvara, M. Souček - M. Pokorný, Zelinka, M. Pich, J. Pokorný, M. Vít

Hořičky - Barchovan Libňatov
2:0, 2:3

Na pouťový pátek jsme si domluvili přeložení zápasu se sousedy z Hořiček kvůli červnovým oslavám hasičstva. Úvod zápasu nás vystrašil, protože si domácí pozvali všemi neoblíbeného, dobře známého rozhodčího. Bohužel se opět dopustil několika nepřesností v řízení zápasu, my jsme se zbytečně rozhádali, v prvním zápase jsme hráli nejhorší letošní fotbal a po zásluze jsme prohráli.

V odvetě jsme pak vyburcovali síly. Rozhodčí sice nejprve pískl proti Libňatovu pokutový kop za údajnou ruku Gabina, ale domácí míč zakopli a chybu rozhodčího sportovně uznali. Sudí se pak možná podvědomě zaměřil na soupeře. Barchovan do vedení poslal obrozený kanonýr Láďa Vít a následně po nepřímém kopu navýšil Ivoš Teichman. Domácí dokázali snížit, ale bojovný zápas jsme získali pro sebe. Ve druhé půli totiž předvedli nejhezčí ťukes sezony Ivoš, Láďa a zakončující Martin Vít a od tří bodů už nás už neodradilo ani další snížení v závěru.

Branky: L. Vít, Teichman, M. Vít
Sestava: J. Pich ml. - G. Zvara, M. Pokorný, J. Pokorný, M. Souček - M. Pich, Teichman, L. Vít, M. Vít, Zelinka, Endlich, J. Pich st.

Barchovan Libňatov - Nemojov
2:1, 3:1

Ve slunečném nedělním dopoledne jsme se utkali s dalším nováčkem soutěže, ke kterému nastoupila také nová posila z Hajnice - Roman Chromý. Před duelem jsme museli řešit mírné komplikace se sestavou zejména kvůli nedostatku obránců, ale vše si nakonec sedlo a po většinu hry jsme byli aktivnější. V prvním vyrovnanějším zápase jsme se ujali vedení brankou Tomáše Endlicha, ve druhé půli soupeř sice po chybě v obraně srovnal, ale Láďa Vít pak natáhl ke krásné střele, kterou vystřelil výhru.

Druhý zápas otevřel gólem znovu "Lacin" a když v dalším průběhu přidali své branky Ondra Zvara a Ivoš Teichman, vedli jsme už o tři góly. Nemojov nakonec sice po chybě Jardy Picha v brance snížil, ale Libňatov po kolektivním výkonu opět zvítězil a po třech kolech je na prvním místě 2. Havlovické ligy!

V tomto týdnu sehrajeme dva zápasy - nejprve budeme kvůli hasičským oslavám předehrávat v pátek od 16.30 hodin sedmé kolo na Hořičkách, v neděli dopoledne zamíříme na umělou trávu do Trutnova k zápasu s AS Roma.

Branky: L. Vít 2, O. Zvara, Teichman, Endlich
Sestava: J. Pich ml. - G. Zvara, M. Pich - Endlich, O. Zvara, L. Vít, Jan Pich, Chromý, Teichman, Zelinka

Nový Ples - Barchovan Libňatov
0:0, 1:2

Další soupeř byl pro nás neznámou, protože se jedná o nového účastníka soutěže. Obec Nový Ples leží až za Jaroměří, je tak nejvzdálenějším sokem v Havlovické lize. V pěkném sportovním areálu na nás čekaly malé branky, a tak bylo už před utkáním jasné, že mnoho gólů nepadne. V prvním zápase nepadl ani jeden. Ač jsme měli míč více na kopačkách, nedokázali jsme se dostat do výraznější šance a ani domácí příliš nehrozili.

Druhý zápas jsme naopak gólem začali. Po závaru před "kisnou" nejprve obránci zablokovali střelu Ondry Zvary, ale Honza Pich pak na brankové čáře ve skluzu asi napotřetí doklepl míč do sítě a neskutečnou "šmudlou" nás poslal do vedení. Ještě před poločasem sice dokázali domácí pěknou střelou vyrovnat, ale ve druhé půli se objevovaly příležitosti ke vstřelení branky zejména na naší straně. Útočníci ale spali, a tak si 5 minut před koncem nejprve vybojoval míč nejzkušenější hráč Gabin Zvara, který kvůli nedostatku obránců ani neslezl ze hřiště, a následnou střelu umístil krásně do sítě. Zbytek duelu jsme ubránili, a tak jsme si odvezli čtyři body a zůstáváme neporaženi!

Pochvala za výkon letí na triko Adama Zelinky, Martina Součka, který zaskočil v brance, a střelce vítězného gólu Gabina Zvary.

Příští zápas hrajeme doma v neděli 20. května od 10 hodin proti dalšímu nováčkovi z Nemojova.

Branky: Jan Pich, G. Zvara
Sestava: M. Souček - J. Pich ml., G. Zvara - M. Pich, O. Zvara, A. Zelinka, M. Vít, L. Vít, Jan Pich, Endlich

Barchovan Libňatov - Slatina
4:3, 2:0

V nových dresech, na novým traktůrkem posekaném hřišti a se stejným kádrem jsme vstoupili do dalšího ročníku 2. Havlovické ligy. Se Slatinou jsme dokázali zvítězit už v zimním turnaji, ale tentokrát jsme nezačali dobře. Už v 1. minutě všechny překvapil šikovný padáček z hlavy hostujícího hráče, o minutu později navíc Slatina vstřelila další gól a schylovalo se k debaklu. Postupem času jsme převzali hru do svých rukou a výsledkem byla kombinace bratří Pichů a gól Jardy na 1:2. Slatina pak sice dala ještě třetí branku, ale ještě do poločasu jsme dokázali vyrovnat. Adam Zelinka nejdřív s pomocí obránce snížil a Martin Pich pak po chybě obrany vyrovnal. Na začátku druhého poločasu pak Ondra Zvara překlopil stav na naší stranu a protože už víc branek nepadlo, mohli jsme se radovat z vítězství.

S jedním vítězstvím na kontě jsme pak neměli ve druhém zápase co ztratit. Hra byla téměř po celý zápas v naší režii, hostující šance likvidoval Franta Chobotský v brance a když na úvodní trefu Tomáše Endlicha navázal za chvíli Jarda Pich mladší, položili jsme už v 1. půli základ k úspěchu. Ve druhém poločase se objevily občanské šance na každé straně, síť se už ale vlnila jen kvůli větru a tak jsme si připsali v prvním dvojzápasu šest bodů!

Pochvala patří celému týmu za pohodově zvládnutý zápas, za bojovnost, poměrně přesnou mušku a novým dresům za začínající vítěznou sérii!

Góly: J. Pich ml. 2, Martin Pich, O. Zvara, T. Endlich, A. Zelinka
Sestava: Chobotský - M. Souček, G. Zvara, J. Pich ml. - Endlich, Zelinka, O. Zvara, M. Pich, Jan Pich, L. Vít, M. Vít, O. Jeschke

Rok 2011
Rok 2010
Starší zápasy rok 2009 a starší
mini mapa
Plánované akce

sobota 28.5.2022 od 17:00 hod
Zahrádkářské posezení
u altánu na dolejším konci
o občerstvení je postaráno
pořádá ČZS v Libňatově
plakát zde >>>

sobota 11.6.2022 od 8:30 hod
Jarní turnaj ve stolním tenise
pro obyvatele Libňatova
a účastníky čtvrtečních treninků
Kulturní dům
T.J. Sokol Libňatov
plakát zde>>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Den matek a rodiny

náhledové foto
Den Země v Libňatově

náhledové foto
Rekostrukce komunikací

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.