.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

FC Barchovan Libňatov sezona 2016

Barchovan Libňatov - Ležák Česká Skalice
6:2 a 3:00

V neděli 18. září jsme odehráli další kolo Havlovické ligy. Kvůli hasičské soutěži jsme byli nucení vzít zavděk hřištěm v Havlovicích, kde jsme však podali téměř bezchybný výkon. Nutno podotknout, že soupeř přijel v oslabené sestavě. Libňatov měl po obě utkání více ze hry a zaslouženě si připsal šest bodů do tabulky. V ní už atakuje medailové příčky.

Branky: P. Luštinec 3, M. Pokorný 2, J. Pich 2, Endlich, O. Zvara
Sestava: F. Chobotský - G. Zvara, T. Prouza, L. Hanuš, J. Pich ml. - M. Pokorný, M. Pich - T. Endlich, M. Vít, O. Zvara, P. Luštinec. Trenér: Jan Pich. Rozhodčí: J. Pich st.

Libňatov - Hořičky
9:3 a 4:0

Úvodní kolo odvet nám přineslo do cesty tradičního rivala z Hořiček. Nové hřiště jsme chtěli pokřtít vítězně a za tímto cílem jsme šli oba zápasy. Po celou dobu jsme měli víc ze hry, střelecky se nejvíc dařilo Ondrovi Zvarovi, který se trefil čtyřikrát. Zaslouženě jsme získali do tabulky 6 bodů, zároveň ale víme, že kvalitnější soupeři nás teprve čekají.

Děkujeme za podporu početné skupině fanoušků a zveme je na další zápas, který se odehraje v neděli 18. září, opět na domácím hřišti. Přijede Ležák Česká Skalice.

Branky: O. Zvara 4, J. Pich 3, M. Pokorný 3, T. Prouza 2, M. Pich.
Sestava: F. Chobotský - G. Zvara, L. Hanuš, T. Prouza, J. Pich ml. - M. Pich, M. Pokorný - O. Zvara, V. Novotný, T. Endlich, A. Zelinka. Trenéři: J. Téra, M. Zvara, M. Souček, Jan Pich. Rozhodčí: J. Pich st.

Barchovan zakončil první polovinu soutěže

Po mistrovské sezoně přišlo v letošním roce vystřízlivění. Libňatovští fotbalisté se jarní částí Havlovické ligy protrápili, což doložily poslední dvě utkání.

V pátek nejprve Libňatov vybojoval pouhý bod na hřišti Ležáku Česká Skalice, stejný zisk si přivezl ze hřiště FC Trutnov. Tým trápí zejména slabá střelecká potence a první polovinu soutěže zakončil na šestém místě. Kompletní podzimní část bychom však už měli odehrát na domácím hřišti, i proto věříme ve zlepšení a posun tabulkou vzhůru.

Výsledky:
Ležák Česká Skalice - Libňatov 1:1 a 6:1.
Branky: J. Pich ml., M. Pich.
Sestava: F. Chobotský- J. Pich ml., M. Souček, G. Zvara, T. Řičica, T. Prouza - M. Pokorný, M. Pich - O. Zvara, T. Endlich, J. Vlček, A. Zelinka, V. Novotný.

FC Trutnov - Barchovan Libňatov 2:2 a 2:1.
Branky: A. Zelinka, M. Pich, J. Pich ml.
Sestava: F. Chobotský - M. Souček, G. Zvara, T. Řičica, T. Prouza - J. Pich ml., M. Pokorný - M. Pich, O. Zvara, A. Zelinka.

Nemojov - Libňatov
2:5 a 3:6

Po výsledkově i herně velmi slabých zápasech jsme na hřišti posledního týmu tabulky chtěli konečně naplno zabrat a spravit si tak náladu. Vstup do utkání jsme měli sice lepší, ale nekoncentrovanost způsobila, že jsme v poločase opět prohrávali. Po přestávce ale nastoupil na hřiště zcela jiný tým, všichni hráči začali důsledně plnit své role a díky dvěma přesně mířeným hlavičkám Martina Picha a Tomáše Endlicha jsme skóre překlopili zpět na svou stranu. Domácí zaostávali a Libňatov si po pěti utkáních bez výhry opět připomněl, jaké je to vyhrát. I druhý zápas měl jasného lídra, Nemojov využil jen v závěru nepozornosti v našich řadách. Zasloužené vítězství pro Libňatov, které mohlo být ještě mnohem vyšší.

Branky: P. Luštinec 4, M. Pich 3, M. Pokorný, T. Endlich, O. Zvara, J. Pich ml.
Sestava: F. Chobotský - J. Pich ml., G. Zvara, T. Řičica, T. Prouza, L. Hanuš - M. Pokorný, M. Pich - O. Zvara, P. Luštinec, T. Endlich, J. Vlček. Trenéři: J. Pich st., J. Téra.

TSD Trutnov - Libňatov
1:1 a 3:0

Další nepovedený zápas mají za sebou libňatovští fotbalisté. Ani na hřišti předposledního týmu tabulky totiž nedokázal zvítězit. Utkání byla velmi nervózní, především kvůli absurdně pískajícímu rozhodčímu. Nehledě na to ale Libňatov sehrál nepovedené zápasy, když předvedl velké trápení hlavně v koncovce. Za zmínku stojí jen jediný krásný gól Adama Zelinky, který skóroval velmi efektivně patičkou. Po zisku jediného bodu jsme v aktuální tabulce na. 5. místě.

Branky: A. Zelinka
Sestava: Chobotský - Řičica, T. Prouza, G. Zvara, M. Souček, L. Hanuš - J. Pich ml., M. Pokorný - P. Luštinec, O. Zvara, M. Vít, M. Pich, A. Zelinka, L. Čepelka. Trenér: J. Téra.

Lavina Červený Kostelec - Libňatov
3:2 a 2:1

Do nové sezony Havlovické ligy náš soupeř z Červeného Kostelce vstoupil ve zcela novém a posíleném složení. Výsledkově mu začátek sezony velmi vyšel a proto šlo v pátečním souboji s Barchovanem o vedoucí příčku v tabulce. Domácí tentokrát měli o trochu více štěstí v obou vyrovnaných zápasech. Dokázali trestat chyby v libňatovské rozehrávce a oba zápasy získali pro sebe. Nám se bohužel nedařilo především v útočné fázi hry, a tak jsme po velmi dlouhé době nezískali ani jeden bod.

Branky: J. Pich ml. 3.
Sestava: F. Chobotský - T. Řičica, J. Pich ml., G. Zvara, T. Prouza, M. Souček - M. Pich, M. Pokorný - T. Endlich, O. Zvara, M. Vít, J. Vlček, P. Luštinec. Trenéři: J. Téra, J. Pokorný.

Žernov - Barchovan Libňatov
2:5 a 3:1

Na hřiště Žernova, který vloni plnil roli tamního béčka, jsme odjížděli v jasné pozici favorita, kterou jsme ale nedokázali naplnit. Utkání se nám nepovedla, ač jsme první dokázali vyhrát, když nás podržel zejména velmi dobře chytající Franta Chobotský. Odveta se nám nepodařila už vůbec a proto jsme poprvé v sezoně ztratili body. Posílený domácí tým byl nad naše síly, navíc jsme na dlouhou dobu přišli o vážně zraněného střelce Pepu Téru.

Branky: P. Luštinec 2, J. Pich 2, G. Zvara, T. Řičica.
Sestava: F. Chobotský - G. Zvara, T. Ricica, T. Prouza, L. Hanus - M. Pokorný, J. Pich ml. - L. Vít, J. Téra, M. Vít, A. Zelinka, P. Luštinec, T. Endlich. Trenér: O. Zvara.

RFC Averze team - Barchovan Libňatov
1:10 a 3:9

Druhé kolo letošního ročníku nás zaválo po dlouhých letech do Havlovic, kde pro letošní rok našel azyl tým složený z hráčů okolo úpického kapitána Jirky Říhy. Do utkání proti nováčkovi soutěže jsme vstoupili s respektem, ale i díky naší široké lavičce, která kontrastovala s jedním střídajícím hráčem domácích, jsme dvojzápas zaslouženě ovládli. Celý tým podal výborný výkon a i díky tomu se dál nacházíme na vedoucí příčce Havlovické ligy.

V příštím týdnu máme volno. Ležák Česká Skalice nás totiž požádal o odložení vzájemného duelu.

Branky: P. Luštinec 4, J. Pich ml. 3, M. Pokorný 2, M. Pich 2, J. Téra 2, A. Zelinka 2, L. Vít, T. Endlich, G. Zvara, vlastní.
Sestava: F. Chobotský - G. Zvara, T. Řičica, L. Hanuš, T. Prouza, M. Souček - M. Pokorný, M. Pich - T. Endlich, A. Zelinka, M. Vít, P. Luštinec, J. Téra, J. Pich ml., L. Vít, J. Vlček. Trenéři: O. Zvara, D. Endlich, J. Pokorný, J. Pich st.

Hořičky - Barchovan Libňatov
3:5 a 1:7

Úvodní zápas sezony 2016 mají za sebou fotbalisté Libňatova. V derby na Hořičkách se jim podařilo navázat na úspěšnou loňskou sezonu, když nad rivalem dvakrát zvítězili. Na obou týmech byla ještě znát jarní nerozehranost, Barchovan měl ale v obou utkáních znatelnou převahu a domácí mohli být jen rádi, že neinkasovali více branek. Hned po prvním kole jsme se tak opět vyhoupli na první místo tabulky.

Hattrickem se blýskl Marek Pokorný, který v obou utkáních vstřelil důležité rozdílové branky. V příštím týdnu jedeme do Havlovic, kde se utkání s nováčkem nastupujícím pod názvem RFC Averze Team.

Branky: M. Pokorný 3, J. Téra 2, T. Řicica, I. Teichman, L. Vít, P. Luštinec, A. Zelinka, J. Pich ml., vlastní.
Sestava: Chobotský - T. Prouza, M. Souček, G. Zvara, T. Řičica, J. Pich ml., L. Hanuš - M. Pokorný, I. Teichman - M. Pich, O. Zvara, P. Luštinec, J. Téra, A. Zelinka, L. Vít, M. Vít. Trenéři: J. Pich st., T. Endlich, D. Endlich, J. Pokorný.

Barchovan vykročí za obhajobou

Sezona, v níž bude Libňatov obhajovat titul, je tady! Do Havlovické fotbalové ligy letos zasáhne hned desítka týmů. Nováčkem je mužstvo rozhodčích z Úpicka, které bude pod názvem RFC Averze nastupovat na hřišti v Havlovicích. Poprvé v historii si ale zahrajeme také ve Studnici u Náchoda, kam se přestěhoval rival ze Žernova. První polovinu sezony odehraje mužstvo Barchovanu na hřištích soupeřů, abychom počkali na kompletní zatravnění našeho rekonstruovaného hřiště. Podzim pak bude naopak výlučně domácí!
A kam fanoušci mohou za libňatovskými fotbalisty přijet? Startuje se vždy v neděli v 10.00!

 • 24. dubna: Hořičky - Libňatov
 • 1. května: RFC Averze - Libňatov
 • 8. května: Ležák Č. Skalice - Libňatov
 • 15. května: Žernov B - Libňatov
 • 22. května: Lavina Č. Kostelec - Libňatov
 • 29. května: TSD Trutnov - Libňatov
 • 5. června: Nemojov - Libňatov
 • 12. června: Žernov A - Libňatov
 • 19. června: Ligový pohár Havlovice
 • 26. června: FC Trutnov - Libňatov
 • Odvety se budou hrát od 2. září do 30. října v Libňatově.

Rok 2015
Rok 2014
Rok 2013
Rok 2012
Rok 2011
Rok 2010
Starší zápasy rok 2009 a starší
mini mapa
Plánované akce

sobota 28.5.2022 od 17:00 hod
Zahrádkářské posezení
u altánu na dolejším konci
o občerstvení je postaráno
pořádá ČZS v Libňatově
plakát zde >>>

sobota 11.6.2022 od 8:30 hod
Jarní turnaj ve stolním tenise
pro obyvatele Libňatova
a účastníky čtvrtečních treninků
Kulturní dům
T.J. Sokol Libňatov
plakát zde>>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Den matek a rodiny

náhledové foto
Den Země v Libňatově

náhledové foto
Rekostrukce komunikací

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.