.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Návštěvní kniha
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Poskytování informací
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Veřejné zakázky
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2020

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Velikonon turnaj ve stolnm tenise

Od listopadu a tm do Velikonoc se na sle kulturnho domu kad tvrtek schzeli pznivci stolnho tenisu. V tto sezn dolo ke dvma zmnm. Organizaci a podn trnink a turnaje pijala pod sv kdla organizace T. J. Sokol Libatov. Doufme, e toto nensiln pevzet nemlo dn vliv na sportovn nadence, a leny nebo neleny Sokola. Podkovn pat dosavadnm poadatelm, zejmna Jaroslavu Tomeovi a vme, e se stolnmu tenisu v Libatov bude dait i nadle.

Druhou zmnou, kterou jist vichni hri zaznamenali, bylo rozen potu pingpongovch stol na ti. Pi vtm potu hr, tak ji nejsou tak velk asov prodlevy a hra m spd. Stl zapjila rodina Kadankova - dkujeme.

Trnink se letos zastnilo pes dvacet hr. Pravideln pak dochzelo 18 hr, jejich vsledky ze vzjemnch zpas byly zaznamenvny. Na Velikononm turnaji byli vyhodnoceni dva nejlep hri - Tom Endlich, kter zvtzil v nejvtm potu zpas (95) a Frantiek Chobotsk za nejvy procento spnosti ve vyhranch zpasech (95 %).

Velikonon turnaj a tm i zakonen sezny se konalo v sobotu 9. 4. 2011. Do soute se pihlsilo 14 vyznava tohoto sportu. astnci byli nalosovni do t skupin, kter se odehrly systmem kad s kadm. V zkladn sti bylo odehrno celkem 26 zpas. Podle dosaenho umstn ve skupinch pak byli jednotliv hri nasazeni do vyazovacch boj, do tzv. pavouka. V zpasech o postup do finle se utkali Stanislav Friebel s Jaroslavem Pichem st. a Tom Endlich s Jim Klementem. Pekvapen se nekonalo, a tak se do zvrenho utkn probojovali oekvan soupei. Stejn jako v roce minulm to byli Standa Friebel a Tom Endlich. Finlov utkn nabdlo zajmav taktick zpas a petahovanou o kad mek. Nakonec Tom Endlich oplatil Standovi Friebelovi porku z minulho ronku a slavil vtzstv 3:2. V souboji poraench tet msto vsledkem 3:1 na sety vybojoval Ji Klement.

Po skonen soute jednotlivc bylo vylosovno 6 dvojic pro tyhru. Ty se pak vzjemn utkaly ve skupin. Celkem se odehrlo 15 zpas. Vzhledem k pomrn vyrovnanmu sloen dvojic nebylo do poslednho zpasu rozhodnuto o vtzi. Nakonec na prvn msto doshli Tom Endlich s Jim eznkem. Druz skonili Stanislav Friebel s Aleem Kosinou a tet Ji Klement s Janem Pichem. Sportovn den vichni zakonili v dobr nlad spolenm ppitkem.

Pi urputnch soubojch je samozejm nutn doplovat tekutiny a iviny. Za kvalitn odvedenou prci pi starosti o aludky astnk turnaje poadatel dkuj mstnmu pohostinstv a Milen Gabrielov.

Vsledkov listina zde >>>

Ji Klement
T. J. Sokol Libatov

mini mapa
Plánované akce

každý čtvrtek od 18:00
trenink stolní tenis
od 7. listopadu 2019 pravidelně
KD Libňatov
T.J. Sokol
plakát zde >>>

sobota 25.1.2020 od 20:00
Hasičský ples
zajištěno občerstvení
bohatá tombola
hraje Sirius
KD Libňatov
SDH Libňatov
plakát zde >>>

sobota 8.2.2020 od 15:00
Klub loutkařů Úpice
následuje: Filmový večer
Kulturní dům
obec Libňatov


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Rozsvícení vánočního stromu

náhledové foto
Adventní výstava

náhledové foto
Ocenění dárců krve a plazmy

Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS