.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2021

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Velikonon turnaj ve stolnm tenise

Od listopadu a tm do Velikonoc se na sle kulturnho domu kad tvrtek schzeli pznivci stolnho tenisu. V tto sezn dolo ke dvma zmnm. Organizaci a podn trnink a turnaje pijala pod sv kdla organizace T. J. Sokol Libatov. Doufme, e toto nensiln pevzet nemlo dn vliv na sportovn nadence, a leny nebo neleny Sokola. Podkovn pat dosavadnm poadatelm, zejmna Jaroslavu Tomeovi a vme, e se stolnmu tenisu v Libatov bude dait i nadle.

Druhou zmnou, kterou jist vichni hri zaznamenali, bylo rozen potu pingpongovch stol na ti. Pi vtm potu hr, tak ji nejsou tak velk asov prodlevy a hra m spd. Stl zapjila rodina Kadankova - dkujeme.

Trnink se letos zastnilo pes dvacet hr. Pravideln pak dochzelo 18 hr, jejich vsledky ze vzjemnch zpas byly zaznamenvny. Na Velikononm turnaji byli vyhodnoceni dva nejlep hri - Tom Endlich, kter zvtzil v nejvtm potu zpas (95) a Frantiek Chobotsk za nejvy procento spnosti ve vyhranch zpasech (95 %).

Velikonon turnaj a tm i zakonen sezny se konalo v sobotu 9. 4. 2011. Do soute se pihlsilo 14 vyznava tohoto sportu. astnci byli nalosovni do t skupin, kter se odehrly systmem kad s kadm. V zkladn sti bylo odehrno celkem 26 zpas. Podle dosaenho umstn ve skupinch pak byli jednotliv hri nasazeni do vyazovacch boj, do tzv. pavouka. V zpasech o postup do finle se utkali Stanislav Friebel s Jaroslavem Pichem st. a Tom Endlich s Jim Klementem. Pekvapen se nekonalo, a tak se do zvrenho utkn probojovali oekvan soupei. Stejn jako v roce minulm to byli Standa Friebel a Tom Endlich. Finlov utkn nabdlo zajmav taktick zpas a petahovanou o kad mek. Nakonec Tom Endlich oplatil Standovi Friebelovi porku z minulho ronku a slavil vtzstv 3:2. V souboji poraench tet msto vsledkem 3:1 na sety vybojoval Ji Klement.

Po skonen soute jednotlivc bylo vylosovno 6 dvojic pro tyhru. Ty se pak vzjemn utkaly ve skupin. Celkem se odehrlo 15 zpas. Vzhledem k pomrn vyrovnanmu sloen dvojic nebylo do poslednho zpasu rozhodnuto o vtzi. Nakonec na prvn msto doshli Tom Endlich s Jim eznkem. Druz skonili Stanislav Friebel s Aleem Kosinou a tet Ji Klement s Janem Pichem. Sportovn den vichni zakonili v dobr nlad spolenm ppitkem.

Pi urputnch soubojch je samozejm nutn doplovat tekutiny a iviny. Za kvalitn odvedenou prci pi starosti o aludky astnk turnaje poadatel dkuj mstnmu pohostinstv a Milen Gabrielov.

Vsledkov listina zde >>>

Ji Klement
T. J. Sokol Libatov

mini mapa
Plánované akce

sobota 25.9.2021
od 14:30 a od 19:30 hod

Libňatovští ochotníci uvádějí
středověký sitkom Petra Tomšů
Rytířova dcera
v kulturním domě
plakát zde >>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Dětský olympijský den

náhledové foto
Vítání občánků

náhledové foto
Rozběháme Libňatov

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.