.
Úvod |  Historie |  Zajímavosti |  Sportoviště |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Noviny |  Návštěvní kniha
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Poskytování informací
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Veřejné zakázky
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2018

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

Tradiční Velikonoční turnaj ve stolním tenise pod záštitou T. J. Sokol Libňatov proběhl v sobotu 22. 4. 2017. Samotnému turnaji jako vždy předcházely pravidelné čtvrteční tréninky.

Stolní tenisté se v budově místního kulturního domu začali na sezónu 2016/2017 připravovat od listopadu 2016. Složení účastníků se příliš nemění, ale opět se mezi námi pár nových tváří objevilo, naopak někteří účast na trénincích omezili. Přestože se jedná pouze o přípravné zápasy, můžou mnoho napovědět, jak na tom kdo je. Je pozitivní sledovat postupné zlepšování hráčů, kteří pravidelně chodí trénovat, zejména pak u dorostu. U nás starších už výrazný progres většinou nelze předpokládat.

Pro motivaci byla opět vedena podrobná statistika vzájemných utkání a tady je z ní pár údajů. Nejúspěšnějším hráčem dle počtu poměru vítězství a proher byl Tomáš Endlich následován Frantou Chobotským. Nejpilnějším hráčem dle počtu odehraných zápasů byl Jiří Klement. Ale teprve ostrý start v turnaji ukáže, zda se dřina v přípravě vyplatila a zda budou naplněny představy všech zainteresovaných.

Do turnaje se přihlásil solidní počet 19 účastníků. Aktéři byli nalosováni do tří skupin, ve kterých se odehrály vzájemné souboje. Podle umístění ve skupinách došlo k nasazení jednotlivých hráčů do vyřazovacích zápasů, do tzv. pavouka, a tady teprve nastal opravdový boj o všechno. V zápasech o postup do finále se utkali Pepa Téra se Standou Frieblem se skóre 3:1 a Tomáš Endlich s Nikolou Markovou, který zvítězil výsledkem 3:0. Ve finále zvítězil Josef Téra, druhé místo obsadil Tomáš Endlich a třetí skončila Nikola Marková. Stupně vítězů tak vypadaly shodně jako v předchozím ročníku.

Po skončení soutěže jednotlivců bylo nalosováno 8 párů pro čtyřhru. Nejprve byly opět odehrány zápasy ve dvou skupinách a následovalo vyřazování v pavouku. Na první místo vystoupali černí koně turnaje Franta Chobotský s Honzou Kosinkou, druzí skončili favorité Tomáš Endlich s Pepou Térou a bronzovou příčku obsadili Jirkové Resler a Klement.

Příjemný sportovní den se opět protáhl do večerních hodin, neboť bylo co probírat a nejsilnější jedinci pokračovali doplňováním tekutin v místním pohostinství. Děkujeme všem soutěžícím za účast a těšíme se, že příští rok se opět sejdeme v hojném počtu. Sportu a stolnímu tenisu v Libňatově zdar!

Článek: Kateřina Valdová
Foto: Jiří KlementZpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 15.12.2018 od 18:00
Krakonoška
koncert dechové hudby
Kulturní dům
obec Libňatov

pátek 11.1.2019 od 18:00
Tomáš Plecháč - Indie
cestovatelská přednáška
Kulturní dům
obec Libňatov

sobota 26.1.2019 od 20:00
Hasičský ples
zajištěno občerstvení
bohatá tombola
hraje Meta
KD Libňatov
SDH Libňatov

pátek 8.2.2019 od 18:00
Jaroslav Pich - Japonsko
cestovatelská přednáška
Kulturní dům
obec Libňatov

každý čtvrtek od 18:00
trenink stolní tenis
od 8. listopadu 2018 pravidelně
KD Libňatov
T.J. Sokol
plakát zde >>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Nový DA pro SDH

náhledové foto
výlet do Třebechovic pod Orebem

náhledové foto
Krabice o bot

Počítadlo přístupů
Zasílání novinek


zrušit zasílání

©MS & design: LS